LinkedIn
Whatsapp
Email

Vraag over artikel

Nieuws

Nieuw rekeningnummer Belastingdienst per 1 mei 2026

21 april 2026

Wij willen u erop attenderen dat de Belastingdienst per 1 mei 2026 een nieuw rekeningnummer in gebruik neemt voor het ontvangen van betalingen.

Dit betekent dat u voor betalingen die vanaf 1 mei 2026 worden gedaan, gebruik moet maken van het nieuwe rekeningnummer van de Belastingdienst.

Het reguliere nieuwe rekeningnummer is: NL04 RABO 0200 1122 44.

Let op: voor overboekingen vanuit een g-rekening is het nieuwe rekeningnummer: NL04 RABO 0200 1445 45.

Wij adviseren u om:

  • uw betaalgegevens in uw administratie of in het adresboek van uw internetbankieren op tijd aan te passen;
  • eventuele vaste betaalopdrachten of templates te updaten.

Heeft u vragen naar aanleiding van dit bericht, neem dan gerust contact met ons op.

Nieuws

Ander nieuws dat u wellicht interesseert

21 april 2026

NBCL en NeD Tax – Samen bouwen aan schaalbare groei

2 april 2026

Luc Beumer Vastgoed: samen groeien met vastgoed

31 maart 2026

Collega Hen Hendriks in de RB Podcast: fiscale kant van grensoverschrijdend zakendoen in Duitsland

Nieuw rekeningnummer Belastingdienst per 1 mei 2026

Stel je vraag over dit artikel

Zoek in het NeD Tax archief

NeD Tax favicon
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.